Катехізаторські курси.

18.03.2014

З початком Великого посту в Свято-Покровському храмі с. Гальчин розпочалися катехізаторські курси, для прихожан храму. На першій лекції, яку проводив настоятель храму архім. Макарій (Гаврилів), було розказано про значення Великого посту в житті кожного православного християнина, як правильно провести піст, у чому потрібно себе перш за все обмежувати під час посту, з якого віку належить розпочинати піст дітям, а також ряд питаннь, які часто задають і цікавлять людей. Також архім. Макарій розповів про святкування восьмого березня, яке святкується в миру, так як воно випало на першу седмицю Великого посту.

На другій лекції, яка відбулася 16 березня, архім. Макарій розповів про секти, які є в нашій країні. Розповів про безліч способів якими користуються сектанти, щоб піддати людину психологічній обробці і втягти її в секту. Зокрема була розглянута секта, ЄХБ - євангельських християн-баптистів, так як вони є в районі. Також настоятель розповів про основні переконання євангельських християн-баптистів і як потрібно правильно і розумно їм протистояти.

По закінченню лекції прихожани задавали питання архім. Макарію, які їх цікавили стосовно сект.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Катехізаторські курси.