Калинівка. Святкове богослужіння в день згадки Калинівського чуда!

06.07.2019

6 липня 2019 року, у день свята на честь Володимирської ікони Божої Матері, у місті Калинівка (Вінницька єпархія) пройшла традиційна хресна хода від храму преподобної Параскеви Сербської, до храму Воздвиження Хреста Господнього, збудованого на місці Калинівського чуда.

Хресну ходу очолили архієреї, в ході взяли священики Вінницької, Тульчинської, Могилів-Подільської єпархій та більше 3-х тисяч богомольців.

Після хресної ходи в Хресто-Воздвиженському храмі на місці Калинівського чуда було звершено Божественну літургію. Очолив богослужіння митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, йому співслужили митрополити Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископи Городницький Олександр, Фастівський Даміан, Вінницький і Барський Варсонофій, єпископ Ладижинський Сергій, духовенство трьох єпархій Вінниччини, гості у священному сані.

По завершенні літургії митрополит Антоній привітав присутніх з святом. Особливо відмітивши щорічну працю по організації хресної ходи благочинного Калинівського району протоієрея Володимира Розмана, владика вручив йому церковну нагороду – орден святого рівноапостольного князя Володимира,яким отця благочинного, за сумлінні труди на благо Церкви, нагородив Блаженнійший митрополит Онуфрій.

За матеріалами офіційного сайту Вінницької єпархії.