26.12.2011

23 грудня 2011 року, за благословенням Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Володимира, на столичній Володимирській гірці, біля пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру, був відправлений подячний молебень, повідомляє офіційний сайт УПЦ.

У зв’язку з хворобою Предстоятеля Української Православної Церкви традиційне богослужіння цьогоріч очолив старійший постійний член Священного Синоду УПЦ митрополит Одеський та Ізмаїльский Агафангел, якому співслужили архієреї Української Православної Церкви та духовенство Київської єпархії.

Разом із духовенством молилися Президент України Віктор Янукович, Прем’єр-міністр Микола Азаров, Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк, голова КМДА Олександр Попов, члени уряду, народні депутати та інші високопосадовці.Єпископ Никодим взяв участь у традиційному подячному молебні на столичній Володимирській гірці.

За богослужінням були піднесені молитви до Господа за Українську державу та її народ, а також про одужання Блаженнійшого Митрополита Володимира.

Наостанок, ієрархи та перші особи держави приклалися до ікони Хрестителя Русі - рівноапостольного князя Володимира та його чесних мощей.

Інформаційне джерело: Офіційний сайт УПЦ

Єпископ Никодим взяв участь у традиційному подячному молебні на столичній Володимирській гірці.Єпископ Никодим взяв участь у традиційному подячному молебні на столичній Володимирській гірці.Єпископ Никодим взяв участь у традиційному подячному молебні на столичній Володимирській гірці.Єпископ Никодим взяв участь у традиційному подячному молебні на столичній Володимирській гірці.Єпископ Никодим взяв участь у традиційному подячному молебні на столичній Володимирській гірці.