Єпархіальну атестацію пройшли священики Бердичівського та Житомирського міського благочинь.

05.12.2012

5 грудня 2012 року, в приміщені недільної школи Житомирського Спасо-Преображенського кафедрального собору, під головуванням правлячого Архієрея, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима та екзаменаційної комісії було продовжено проведення єпархіальної атестації духовенства. Цього дня іспити здавали священики та диякони Бердичівського благочиння та Житомирського міського.

За словами Владики Никодима, священик повинен постійно підвищувати рівень своїх богословських знань, вміти правильно тлумачити Святе Письмо, а також розвивати свій розум та інтелект у сучасному напрямку, адже до Церкви сьогодні навертається багато молоді.