«Христос Воскресе, радость моя...» У день обрітення мощей преподобного Серафима Саровського Житомирський архіпастир очолив Божественну літургію у Свято-Успенському соборі м. Житомира.

01.08.2013

1 серпня 2013 року, у день обрітення мощей великого угодника Божого, святого преподобного Серафима, Саровського чудотворця, у Свято-Успенському архієрейському соборі м. Житомира було звершено урочисту Божественну Євхаристію.

Богослужіння очолив правлячий архієрей, Високопреосвященніший Никодим архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужили клірики Успенського храму: прот. Олег Целуєв та прот. Володимир Ігнатюк, а також клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору прот. Сергій Грицаюк.

По завершенні основної частини літургії бажаючі приступили до святих Христових Таїн. Говорячи своє напутнє слово, архієпископ Никодим нагадав присутнім вірянам благочестиве та насичене нелегким чернечим подвигом життя святого Серафима Саровського, наголосив щоб кожний старався наслідувати Його смиренню і доброті.

Насамкінець святкування був відслужений молебень із читанням акафісту святому угоднику Божому.