Христос рождається!

18.01.2013

15 січня, у Свято – Троїцькій Церкві селища Любар відбувся святковий “вечір Різдвяної та новорічної коляди”. Це дійство відбувалося за благословення Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського та Новоград-Волинського, і присвячене благодійній акції - “допомога дітям сиротам”. Збір коштів на їх лікування проходить по всіх районах нашої Єпархії, і це ще один крок благодійності православних у підтримку соціально незахищених наймолодших громадян нашого суспільства.

Святкування розпочалось Новорічним молебнем священників любарського округу. Далі свої виступи показали: дітки воскресних шкіл, хори приходських Храмів та запрошені хорові колективи. З великою любов’ю вшановується день Різдва Христового і у нашому Любарському благочинні.

Прес-служба Любарського благочиння.

Христос рождається!