Хрестопоклонна Неділя. Божественна літургія та освячення Поклонного Хреста на території Успенського собору міста Житомира!

19.03.2017

19 березня 2017 року, у Неділю що зветься Хрестопоклонною, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив урочисту Божественну літургію святителя Василія Великого у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира на Подолі.

Богослужіння відбулось за участі прихожан, гостей, молоді та діток. Його Високопреосвященству співслужили: ректор Волинської духовної семінарії (Волинська єпархія УПЦ) протоієрей Рустік Капауз, а також клірики храму: протоієрей Олег Целуєв, протоієрей Володимир Ігнатюк та протоієрей Віктор Голубовський.

Після закінчення головної частини літургії протоієрей рустік звернувся до присутніх із недільним словом настанови. Священик розповів про величну та поміжну для людини силу і благодатну дію Хреста Господнього, закликав вірних усім серцем вшановувати Древо Христове, а також цінувати жертовну любов Розіп'ятого на Ньому.

Ще одна приємна подія об'єднала християнські серця в цей день, адже символічним стало освячення великого поклонного Хреста із вигрувіраною на його постаменті молитвою за мир в Україні на території архієрейського собору.

Звершивши освячення та поклонившись хресту, Владика Никодим побажав вірним, аби святе Знамено Перемоги стало для кожного ключем до спасіння та здобуття Царства Небесного Божого.