Хранительниця Афона.

30.10.2012

26 жовтня, в день, коли Свята Православна Церква вшановує перенесення Іверської ікони Божої Матері, у селі Ягнятин Ружинського благочиння відзначали 16 річницю оновлення Свято-Михайлівського храму.

Напередодні, увечері, було відслужено всенічне бдіння, яке звершив ієромонах Максим (Осаволюк), настоятель Свято-Димитріївського храму с. Крилівка
Божественну Літургію в день святкування очолив благочинний округу протоієрей Михаїл Маркевич. Йому співслужили священики району.

Під час проповіді отець Михаїл повідав прихожанам про чудеса, пов’язані з Іверською іконою Божої Матері, а також про те, що нині образ перебуває на Афоні і буде там доти, доки існує християнство. Благочинний наголосив, що ми живемо в часи, коли людство має можливість відвідувати храм, приклонятись до святинь але, маючи можливість,– не має бажання.

Отець Михаїл закликав парафіян молитвами звертатись до Господа і просити захисту у Божої Матері, адже вона завжди допомагає тим, хто благочестивий і шукає спасіння душі.

Наприкінці торжества духовенство разом із прихожанами здійснили Хресний хід навколо храму, було проголошено уставні многоліття.

По закінченню богослужіння настоятель Свято-Михайлівського храму ієрей Ігор Руденок подякував усім священикам та богомольцям за спільну молитву та запросив усіх присутніх на святкову трапезу.

Прес-служба Ружинського благочиння.

Хранительниця Афона.