Храмове свято у селі Василівка Попільнянського району

22.11.2013

21 листопада, в день Собору Архістратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, храмові свята відзначають одразу в трьох парафіях Попільнянського благочиння – у селах Ставище, Кам’янка та Василівка.

У Василівці богослужіння цього дня розпочалося, як і зазвичай у престольне свято, акафістом та водосвятним молебнем. А на святу Божественну літургію прибув благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис та настоятель Свято-Миколаївського храму села Попільні ієрей Сергій Байлук.

Очолив соборне богослужіння протоієрей Іоанн Івасейко із Волині – тесть настоятеля Свято-Михайлівського храму села Василівка отця Володимира Дикого.

У невеличкому затишному сільському храмі, більше звичайного заповненого людьми, свято видалось особливо щирим і благодатним. Священики по-родинному тепло вітали прихожан та гостей, а парафіяни священиків.

Надто розчулились усі, коли отець Іоанн вітав з днем Ангела свого внука Михайла Дикого і поділився сокровенним бажанням не лише побачити хлопчину в сані священика, а й відслужити з ним Божественну літургію.

Завершилося святкування хресним ходом навколо храму та спільною трапезою.

Прес-служба Попільнянського благочиння.