Громада храму блаженної Ксенії висловила підтримку УПЦ на чолі з митрополитом Онуфрієм!

06.02.2019

6 лютого 2019 року, уповноважений представник Житомирської єпархії УПЦ по врегулюванню міжконфесійних відносин та захисту прав віруючих протоієрей Сергій Грицаюк, з благословіння правлячого архієрея, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима відвідав громаду УПЦ смт. Вакуленчук Чуднівського району. Тут відбулось зібрання, на якому прихожани місцевого храму на честь святої блаженної Ксенії висловили одностайно підтримку УПЦ на чолі з Митрополитом Онуфрієм.

Будучи присутнім на зібранні духовенства Чуднівського благочиння отець Сергій передав благословіння Владики Никодима та закликав священиків твердо стояти у вірі Христовій, не боятися провокацій та спокус, молитися за мир в Україні та припинення ворожнечі.