Двадцять першого лютого пройшли збори духовенства Бердичівського благочиння

22.02.2017

Двадцять першого лютого пройшли збори духовенства Бердичівського благочиння, які очолив благочинний округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков.

Чергову зустріч священства голова зібрання розпочав з обговорення питань, які піднімав Високопреосвященніший Никодим, Архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський, на останньому засіданні благочинних та керівників єпархіальних відділів. Насамперед повідомив, що 10-го березня, в день загальної сповіді духовенства Бердичівського благочиння, до Бердичева має приїхати з архіпастирським візитом Владика Никодим й очолити Божественну Літургію Напередосвячених Дарів у Свято-Троїцькому храмі.

Під час зібрання благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков акцентував увагу священнослужителів на наступних питаннях:
виконанні молитовних правил посту, звершенні постових Богослужінь, читанні Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського тощо.

Також до відома духовенства було доведено: ухваленням керуючого Житомирською єпархією Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима від 14-го лютого ієрею Михаїлу Худякову благословляється пастирське окормлення Свято-Михайлівського храму с. Малосілки, священику передано відповідний Указ.

Отець благочинний розповів, що за ініціативою голови Житомирської обласної ГО «Воскресіння» Оксани Трибун у листопаді 2014-го року в Бердичеві створено волонтерський психолого-консультативний центр «Фенікс». Його фахівці надають належну допомогу для воїнів АТО, їх родин та переселенців. Керівник центру запропонувала священству Бердичівського благочиння взаємодіяти з волонтерським загоном у духовній підтримці наших захисників, котрі повернулися додому після виконання бойових завдань на Сході України. У приміщенні Недільної школи при Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева періодично будуть проходити години духовного спілкування для воїнів АТО.

Крім того голова зборів наголосив: у храмах округу продовжується звершення соборних Богослужінь за мир.

Прес-служба Бердичівського благочиння

Двадцять першого лютого пройшли збори духовенства Бердичівського благочиння