Духовенство та парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева відправили чергову допомогу ЗСУ

03.11.2023

Священники та парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева Житомирської єпархії Української Православної Церкви зібрали і відправили до пункту прийому допомоги чергову партію продуктів харчування для потреб воїнів Збройних Сил України, вимушених переселенців та нужденних і немічних.  

Напередодні Дмитрівської батьківської суботи, а також у поминальний день у храмах звершують заупокійні богослужіння. Віруючі вшановують пам’ять спочилих батьків, рідних, близьких та загиблих українських захисників. За благочестивою традицією чинять справи милосердя, допомагають багатодітним сім'ям, сиротам, людям з інвалідністю і тим, хто потрапив у складні життєві обставини...

Третього листопада, у п’ятницю седмиці 22-ї після П’ятидесятниці, духовенство та парафіяни Свято-Миколаївського собору (настоятель – благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій /Бойков/) передали до Гуманітарного штабу Бердичівщини вантаж із продуктами: хлібом, крупами, цукром, печивом, яблуками і мінеральною водою. Це лише невелика частинка тієї допомоги, яку надають православні віруючі Бердичівського благочиння воїнам-оборонцям і мешканцям громади, котрі особливо потребують підтримки у дні війни.

Кожного дня у храмах підносять молитви за українську владу, за наш народ та захисників і захисниць України, котрі стоять на сторожі миру та спокою, виборюючи на фронті нашу свободу і відстоюючи незалежність держави.

Господи, благослови, укріпи та захисти наших воїнів…

Пресслужба Бердичівського благочиння.Роздiл: 
Новости Благочиний