Духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева вкотре перерахували кошти на підтримку ЗСУ

13.04.2024

Дванадцятого квітня 2024-го року духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева перерахували на потреби Збройних Сил України чергову суму – 7000 гривень.

Триває Великий піст – час переосмислення своїх поглядів, зміцнення духовного життя через молитву, читання Святого Письма та участь у богослужіннях. Час справ милосердя і допомоги тим, хто особливо потребує уваги й турботи.

У п’ятницю седмиці 4-ї Великого посту священство та віруючі Свято-Миколаївського собору м. Бердичева Житомирської єпархії Української Православної Церкви (настоятель – благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій /Бойков/) вкотре переказали кошти на спеціальний рахунок для підтримки ЗСУ. Сума допомоги становить 7000 гривень.

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій закликав у дні Святої Чотиридесятниці посилити свої гарячі молитви про мир до Бога. «Цього року вірним нашої Святої Церкви благословляється кожен день робити по сім земних поклонів з молитвою Ісусовою – за прощення наших гріхів – та читати по одній главі із Святого Євангелія – за мир на нашій землі та у всьому світі», – йдеться у Посланні Архіпастиря.

Пресслужба Бердичівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ.