Духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева продовжують допомагати ЗСУ

02.02.2023

Війна триває, і ми показуємо світу свою незламність. Сьогодні кожний українець є волонтером. Приєднавшись до руху небайдужих, своїми молитвами, працею та добрими справами прагне наблизити жадану Перемогу. Духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева продовжують допомагати Збройним Силам України, вимушеним переселенцям і тим, хто особливо потребує уваги та підтримки.

В останній день січня священство і віруючі головного храму благочиння доставили до Гуманітарного штабу Бердичівщини черговий вантаж із картоплею, хлібобулочними виробами, традиційними смаколиками та іншими продуктами харчування.

З перших днів повномасштабного російського вторгнення в Україну храми Бердичівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ допомагають нашим захисникам. Навіть невеликий внесок, маленька пожертва є важливими у підтримці мужніх оборонців, які щодоби наближають нашу Перемогу.

Господи Боже Вседержителю, смиренно молимо Тебе воїнів у тяготах служби ратної зміцни, надією та вірою втіши, благодаттю Твою на полі брані покрий і збережи…

Прес-служба Бердичівського благочиння.