Другий кафедральний собор міста Житомира відзначив своє престольне свято!

27.09.2016

27 вересня 2016 року, в день двунадесятого свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього Житомирський Свято-Хрестовоздвиженський собор, який в обласному центрі являється другим кафедральним, відзначив своє престольне свято зібравши на молитву сотні вірян, духовенство та гостей.

Урочисту Божественну літургію звершили три архієреї: митрополит Вінницький і Барський Симеон, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та архієпископ Городницький Олександр. Високопреосвященним архіпастирям співслужили окремі благочинні Житомирської єпархії, духовенство собору та запрошені на свято священослужителі.

За святою літургією усі єдинодушно піднесли молитви за мир в Україні. Після богослужіння відбувся урочистий хресний хід навколо кафедрального собору.

На завершення свята митрополит Симеон привітав Владику Никодима, духовенство та мирян із двунадесятим святом та храмовим днем, побажав аби Всемилосердний Христос силою Чесного і Животворящого Хреста допоміг українському народу здобути мир і спокій, міцнішу віру та надію, а також любов один до одного.

Архієпископ Никодим подякував Високопреосвященим архієреям, всечесним отцям та усім богомольцям за спільно проведений час у молитві, закликав цінувати і свято приймати ту благодать, котру отримуємо від Бога через святий Хрест, побажав усім у доброму здоров'ї та з ласки Господньої дочекатись святкування цього торжества у наступному році.

Другий кафедральний собор міста Житомира відзначив своє престольне свято!