Другий день Пасхи. Святкова літургія у Новоград-Волинському!

29.04.2019

29 квітня 2019 року, у другий день Світлого Христового Воскресіння, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив свій візит у Новоград-Волинське благочиння та відвідав Свято-Троїцький кафедральний собор.

Архіпастиря зустрічали дітки із квітами та короваєм на паперті храму. За богослужінням Високопреосвященнішому Владиці співслужили: благочинний Новоград-Волинського округу протоієрей Стефан Маркевич, намісник кафедрального собору протоієрей Валентин Мороз та духовенство благочиння.

Після завершення пасхального богослужіння митрополит Никодим очолив звершення пасхального хресного ходу навколо собору. Під час ходи було прочитано чотири Євангелії та окроплено мирян святою водою. У своєму слові, зверненому до присутніх митрополит Никодим привітав усіх із торжеством Світлого Воскресіння Христового, побажав достатку, здоров'я, радості, миру та Божого благословіння.