Допомога героїчним ЗСУ: від Свято-Миколаївського собору м. Бердичева відправлено гуманітарний вантаж на підтримку українських захисників

14.03.2024

Допомога нашим героїчним захисникам продовжується. Духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева вкотре надіслали гуманітарний вантаж на підтримку військовослужбовців Збройних Сил України.

Страшна війна триває, 748-й день Україна протистоїть повномасштабному російському вторгненню. Кожний українець прагне допомогти і підтримати мужніх захисників, наблизити нашу Перемогу.

Дванадцятого березня від Свято-Миколаївського собору (настоятель – благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій /Бойков/) до Гуманітарного штабу Бердичівщини було відправлено черговий вантаж із продуктами харчування для військових ЗСУ. Парафіяни зібрали хлібобулочні вироби, крупи, фрукти, солодощі та консервацію для наших оборонців. Складали свої пожертви з молитвою в серці та великою вдячністю воїнам…

Благочинний Бердичівського округу настоятель Свято-Миколаївського собору архімандрит Варфоломій (Бойков) щиросердечно дякує віруючим за участь у добрій справі і спільні старання заради Перемоги: «Глибока подяка всім та кожному. Хтось допомагає бійцям коштами, хтось – продуктами харчування, хтось – ліками, хтось – плетінням маскувальних сіток. Наша сила – в єднанні. Нехай Господь оберігає наших безстрашних воїнів, український народ і рідну землю!»

Будь-яка допомога незламним захисникам та захисницям ‒ надважлива і цінна. Лепта кожного – крок до переможного закінчення війни, коли буде звільнена від загарбників наша земля й сонце миру зійде над Україною.

Пресслужба Бердичівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ.