ДОБРОТИ СВІЧА ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ВІД СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОГО ХРАМУ ДЛЯ АТО

16.12.2018

Для краси народжується квітка,
Для родин народжується рід,
Для польоту – лебідь і лебідка,
А людина для добра і щастя

Доброта – це вічний людський скарб. Крім доброти, у світі є й інші людські почуття, вічні цінності людини: любов, повага, чесність, милосердя, взаємодопомога. Їх не придбаєш у магазині, їх ні в кого не позичиш, їх просто можна виховати і виростити в собі. Кожному під силу навчитися бути добрим, людяним, милосердним.

З чого починається добро? Та звісно ж, - з тихої бабусиної казки, з ніжної маминої пісні, з мудрого батькового слова.

Усі моральні цінності живуть у слові «добро». Усе, що допомагає жити, працювати, творити, називається добром.
Добро – це життя людини заради інших, щире бажання допомогти, любов до батьків, ближніх, здатність до самопожертви.

Так, 11 грудня 2018 року настоятель Свято – Миколаївського храму смт. Пулини протоієрей Василь Волосянський передав заступнику Пулинської регіональної спілки ветеранів АТО Висоцькому Андрію Васильовичу продукти харчування ( картоплю, червоний буряк, моркву, капусту, консервацію, солодощі) та інші речі для бійців, щоб зробити хоча б невеликий подарунок, щось приємне до Дня Небесного Покровителя – Святого Чудотворця Миколая. Побажав щоб Святий Миколай виконав всі їх бажання та мрії.

Настоятель храму протоієрей Василь Волосянський разом з прихожанами храму постійно молиться та їх серця завжди відкриті для допомоги тим, хто перебуває та несе службу у небезпечній зоні АТО. Господи, спаси та помилуй наших воїнів, пошли їм Ангела-Хранителя! Господи, збережи всіх у мирі і спокої!

Прес-служба Свято-Миколаївського храму.