Дітки відвідали святині Почаївської Лаври.

02.11.2012

Дітки відвідали святині Почаївської Лаври.По благословінню Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, 30 жовтня відбулася паломницька поїздка до Почаєва вихованців недільної школи, що діє при Спасо-Преображенському храмі м.Новоград-Волинський.

Діти приложилися до святинь Почаївської Лаври: мощей преподобних Іова та Амфилохія, Почаївської ікони Божої Матері, та дізналися цікаві факти з історії монастиря під час екскурсії. В цей же день вони відвідали Свято-Духів скит.

Супроводжували поїздку настоятель парафії прот.Стефан Маркевич та вчителька недільної школи Палій Надія Дмитрівна. Окрилені Божою благодаттю, діти поверталися додому, щоб з новими силами та при молитовній підтримці святих Іова та Амфілохія Почаївських, знову приступити до навчання у школі.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

Дітки відвідали святині Почаївської Лаври.