Дітки із воскресної школи відвідали Богородичний Ризоположенський монастир у с. Томашівка

04.11.2012

Навчання у воскресній школі, яка діє при храмі Св. Ап. Іоанна Богослова с. Голубятин Попільнянського благочиння проходить не тільки теоретично, але і через паломницькі поїздки по монастирях так, як вони є основою Церкви Христової, прикладом подвижництва, молитви та поста. Тому і приобщитися благодаті, яка перебуває у монастирях є дуже корисно для дітей, для їхнього духовного росту.

Так протоієрей Андрій Гороцюк разом із вихованцями своєї воскресної школи відвідали Богородичний Ризоположенський монастир у с. Томашівка Фастівського району. Діти багато дізналися про життя в монастирі, приложились до святинь монастиря та велике здивування викликав у дітей маленький звіринець, який є явним прикладом премудрості Творця. Такий урок духовності для дітей залишиться у їх памяті.

Прес-служба Попільнянського благочиння.