День памяті святого великомученика Пантелеймона в селі Бровки!

14.08.2018

9 серпня в день памяті святого великомученика Пантелеймона в селі Бровки Андрушівського благочинь, торжественно відзначили день свого небесного покровителя.

В цей день була відслужена Божественна Літургія яку очолив благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів), якому співслужили, благочинний Романівського округу прот. Ярослав Коверчук, настоятель храму прот. Назарій Палашовський а також священики благочиння.

На святковій Літургії зібралося багато вірян як із самого села Бровки так із навколишніх сіл, так як особливо почитають святого великомученика Пантелеймона, який неодноразово являв свою милість і ходатайство перед всемилостивим Господом.

По закінченню Божественної Літургії звершився Хресний хід, після якого благочинний архім. Макарій привітав настоятеля, предстоящих священиків і прихожан святого храму, з днем їхнього небесного покровителя, побажав щоб по соборній молитві яка була сьогодні звершена, їхній небесний заступник посилав кожному присутньому зцілення душевних і тілесних недуг.

Прес-служба Андрушівського благочиння.