ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ СОБОРУ АРХІСТРАТИГА БОЖОГО МИХАЇЛА ТА ВСІХ НЕБЕСНИХ СИЛ БЕЗПЛОТНИХ - ПРЕСТОЛЬНИЙ ПРАЗНИК СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКОГО ХРАМУ С.ОЧЕРЕТЯНКА

22.11.2022

21 листопада, в день святкування Собору Архистратига Божого Михаїла та інших всіх Небесних Сил безплотних, в с.Очеретянка Черняхівського благочиння святкували престольне свято.

Очолив Божественну літургію протоієрей Діонісій Грицаюк, настоятель Свято-Ольгинського храму м.Житомир у співслужінні настоятеля о.Анатолія Боярчука та кліриків єпархії, які раніше опікувались та трудились на цій парафії.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни та мир в Україні.

Після Богослужіння відбувся традиційний хресний хід навколо храму та звершили чин освячення Хреста, який нещодавно був поставлений, працею настоятеля та парафіян біля храму.

Наприкінці священники привітали парафіян та гостей із престольним святом та подякували настоятелю за труди у святому храмі.

Прес-служба Черняхівського благочиння.