Cвяткові заходи з нагоди 21-ї річниці Збройних Сил України.

08.12.2012

4 грудня, у день Введення в Храм Пресвятої Богородиці у Будинку офіцерів м.Новограда-Волинського відбулися святкові заходи з нагоди 21-ї річниці Збройних Сил України.На святі були присутні: командувач 8 Гвардійського Корпусу генерал-лейтенант Литвин П.М.,командир окремої механізованої бригади полковник Нестеренко О.В.,голова районної адміністрації Лавренюк С.І.,голова районної ради Весельський Ф.В. та інші представники влади.Участь у святкових заходах взяв настоятель Свято-Миколаївського храму м.Новограда-Волинського прот.Андрій Ганченко. Священик у святковій промові привітав присутніх з Богородичним святом та військовою датою, закликавши бути вірними синами своєї Вітчизни та чадами канонічної Церкви.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння