Чорнобиль. Митрополит Никодим звершив заупокійні богослужіння за загиблими під час аварії на ЧАЕС!

26.04.2018

26 квітня 2018 року, минає 32-а роки страшної події, що сколихнула весь світ. Рівно стільки часу назад сталася техногенна катастрофа, вибух на Чорнобильській атомній електростанції.

З нагоди трагічної дати, рівно опівночі з 25-го на 26-те квітня митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння святої літургії у Свято-Іліїнському храмі зони відчудження. Його Високопреосвященству співслужив настоятель храму архімандрит Сергій (Якушин) та інші. Богослужіння оспівував хор Свято-Благовіщенського собору м. Коростишів.

Під час богослужіння були піднесенні молитви за спокій загиблих під час аварії, а ще молились за довголіття ліквідаторів та постраждалих.

Після закінчення літургії митрополит Никодим звернувся із словом до присутніх.

Також під час перебування у зоні відчудження Його Високопреосвященство звершив покладання квітів та заупокійну літію біля пам'ятного меморіалу героїв-ліквідаторів ЧАЕС, а ще помолився за спочинок у вічності біля могилки своєї матері.