Чин Пасії та монашеський постриг у Свято-Анастасіївській обителі міста Житомира!

19.03.2017

19 березня 2017 року, у вечір Хрестопоклонної Неділі, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив читання Акафісту та Євангелії святих Страстей Христових у Житомирському Свято-Анастасіївському жіночому ставропігійному монастирі.

Владиці співслужили священики обителі. На службі молилась настоятелька, ігуменя Михаїла (Фурманець).

Після закінчення Пасії архієпископ Никодим очолив чин монашеського та іночеського постригу.