ЧЕРГОВІ ЗБОРИ ПУЛИНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

18.08.2017

12 серпня 2017 року з благословення його Високопреосвященства, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима у Пулинському благочинні були проведені чергові збори духовенства.

Зустріч священства розпочалася з розгляду питань, що піднімалися на останньому засіданні єпархіальної ради. Голова зібрання, настоятель Свято-Миколаївського храму смт. Пулини протоієрей Василь Волосянський роздав фотографії митрополита Никодима всім священникам та оскільки, що з 14 серпня починається Успінський піст, який буде тривати до 27 серпня тому Благочинний закликав до посиленої молитви за мир в нашій державі.

Також поротоієрей Василь Волосянський повідомив, що 26 серпня 2017 року в день віддання Преображення Преп. Максима ісповідника в Свято – Покровському храмі с. Тетірка відбудеться Божествена літургія та сповідь духовенства району.

Крім того, благочинний наголосив на необхідності участі матушок у духовному житті благочиння, посиленні церковної дисципліни та належної роботи відділів Пулинського благочиння.

Оскільки незабаром розпочнеться навчальний рік, тому в усіх храмах потрібно провести сповідь та відслужити молебень для дітей які ідуть до садочків, школи чи навчального вузу.

Священики вислухавши всі повідомлення, висловили свої судження та провели дискусію. Також обговорювали подальші проведення святкових богослужінь по храмах району.

Прес-служба Пулинського благочиння.

ЧЕРГОВІ ЗБОРИ ПУЛИНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ