Чергова допомога ЗСУ від парафії Свято-Миколаївського собору м. Бердичева

02.04.2024

Другого квітня, у вівторок седмиці 3-ї Великого посту, духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева передали чергову партію допомоги військовим Збройних Сил України, вимушеним переселенцям та людям, котрі опинилися у важких життєвих обставинах.

Із перших днів повномасштабної війни парафія Свято-Миколаївського собору (настоятель – благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій /Бойков/) постійно надає допомогу українським захисникам та захисницям, внутрішньо переміщеним особам, які втратили свої домівки через російську військову агресію та знайшли прихисток у нашому місті, нужденним і немічним, котрі потребують підтримки.

Другого квітня духовенство і віруючі вкотре відправили до Гуманітарного штабу Бердичівщини гуманітарний вантаж із продуктами харчування: хлібобулочними виробами, крупами, бутильованою водою, консервацією, фруктами, солодощами тощо.

Молимося за наших воїнів, допомагаємо ЗСУ! Разом ми сильні!

Пресслужба Бердичівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ.