Чергова допомога ЗСУ: духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева перерахували кошти на підтримку захисників України

09.09.2023

Духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева продовжують допомагати українським захисникам. Четвертого вересня 2023-го року знову перерахували кошти на підтримку Збройних Сил України.

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій називає допомогу воїнам ЗСУ «першою благодійністю»: «Турбота про захисників України – зараз наша найголовніша місія».

У понеділок седмиці 14-ої після П’ятидесятниці священство і парафіяни

Свято-Миколаївського собору м. Бердичева перерахували кошти на суму 3400 гривень для потреб військовослужбовців Збройних Сил України. Наші мужні і незламні захисники та захисниці ризикують своїм життям, віддають свої життя заради кожного з нас, заради миру в рідній країні, заради щасливого майбутнього дітей.

Нехай Господь береже наших воїнів-оборонців. Нехай повертаються додому з Перемогою! Молимося за відважних синів і дочок України.

Пресслужба Бердичівського благочиння.