Церква допомагає: черговий вантаж із продуктами передав для потреб ЗСУ та вимушених переселенців Свято-Миколаївський собор м. Бердичева

06.12.2022

Другого грудня духовенство та парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева передали чергову партію допомоги для потреб Збройних Сил України і вимушених переселенців.

У дні страшних випробувань  Церква безупинно дбає про допомогу воїнам ЗСУ, постраждалим від бойових дій, переселенцям та всім нужденним.

Священство і віруючі Свято-Миколаївського собору м. Бердичева продовжують підтримувати українських захисників, а також тих, котрі втратили житло або через війну були вимушені покинути свої домівки й оселитися у нашому місті, надають допомогу недужии, самотнім та немічним. У п’ятницю, 2-го грудня, до Центрального гуманітарного штабу Бердичева був доставлений черговий вантаж із продуктами харчування та різною консервацією.

Підтримаймо наших воїнів молитвою і посильною допомогою! Лише спільними зусиллями можна наблизити Перемогу.

Прес-служба Бердичівського благочиння.