БРАЇЛІВ. Митрополит Никодим взяв участь у святковому богослужінні з нагоди шанування Браїлівської ікони Божої Матері.

11.10.2023

10 жовтня 2023 року, в день святкування ікони Божої Матері Браїлівської, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим прийняв участь у святковій Божественій літургії у Свято-Троїцькому жіночому монастирі смт. Браїлів.

У співслужінні митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, митрополита Вінницького і Барського Варсонофія та архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора літургію очолив митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт. За богослужінням молилась настоятелька Свято-Троїцького Браїлівського жіночого монастиря ігуменя Антонія (Стеценко).

Наприкінці літургії було звершено велелюдний хресний хід.

Пресслужба Житомирської єпархії.