Браїлів. Архієпископ Никодим взяв участь у святій літургії з нагоди шанування ікони Божої Матері "Браїлово-Ченстоховської"

20.03.2017

20 березня 2017 року, у день святкування Браїлово-Ченстоховської ікони Божої Матері, у Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі відбулася святкова Божественна літургія, яку звершили 7 архієреїв та понад 200 священиків.

Літургію очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. У богослужінні також взяв участь Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Урочистості святковому богослужінню надавала велика кількість духовенства, яке прибуло не лише з Вінницької, а й з інших єпархій. Під час богослужіння співав хор Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Вінниці під керівництвом Олександра Холяви.

По завершенню Божественної літургії перед іконою Божої Матері Браїлово-Ченстоховською був відслужений святковий молебень.

Після відправи, митрополит Симеон звернувся до понад тисячі паломників, які прибули на урочистості із словом архіпастирського повчання про шанування Божої Матері і Її чудеса, які Вона являє віруючим через Свої численні ікони і у тому числі Браїлівський чудотворний образ.

Також владика Симеон подякував гостям-архієреям, духовенству, ігумені Антонії і паломникам за спільну молитву.

За матеріалами прес-служби Вінницької єпархії.

Браїлів. Архієпископ Никодим взяв участь у святій літургії з нагоди шанування ікони Божої Матері Браїлово-Ченстоховської