Божественна літургія з нагоди Престольного свята Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору міста Житомира!

27.09.2019

27 вересня 2019 року, Церква Христова молитовно шанує двунадесяте свято на честь події Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Цього дня своє Престольне торжество відзначає Житомирський Свято-Хрестовоздвиженський кафедральний собор.

26 вересня ввечері духовенство та миряни зібрались у соборі на святкову Всенічну, яку очолив Правлячий архієрей. Під час богослужіння було звершено уставний і особливий чин воздвиження Хреста.

В сам храмовий день свята Божественну літургію очолив Керуючий справами УПЦ Високопреосвященніший Антоній, митрополит Бориспільський і Броварський. Владиці співслужили: митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Баришівський Віктор, секретар Житомирської єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков), архієрейський намісник храму протоієрей Сергій Грицаюк, клірики Житомирської, Волинської, Рівненської та інших єпархій.

Під час літургії усі молились за мир і спокій в Україні.

Наприкінці служби відбувся святковий хресний хід із читанням Євангелії.

Митрополит Антоній привітав усіх присутніх із великим святом, передав благословіння і вітання від Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Митрополит Никодим подякував Владиці Антонію за візит, спільні молитви та вітання, також привітав намісника собору та усіх богомольців із подією свята Воздвиження Христового Хреста.

Пресс-служба Житомирської єпархії.


Роздiл: 
Новости Епархии