Божественна літургія в день Неділі Торжества Православ`я у Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

17.03.2019

17 березня 2019 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив Божественну літургію святителя Василія Великого у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Владиці як і зазвичай співслужили священослужителі-клірики храму, окрім них настоятель Свято-Володимирського храму с. Слобода Романівська (Новоград-Волинське благочиння) протоієрей Максим Тишковець, а також клірик Володимир-Волинської єпархії ієрей Петро Козка.

На святкове богослужіння у цей воскресний день собор був переповнений вірянами, багато із них підготувавшись посповідались і причастились.

Після закінчення літургії був відслужений молебінь із чином Торжества Православ'я.