Богослужіння з нагоди 1 вересня у Попільні

25.08.2014

23 серпня, у Свято-Миколаївському храмі селища Попільні відбулося богослужіння з нагоди 1 вересня – початку нового навчального року.

Божественну літургію звершив настоятель цього храму благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис.

Приємно, що майже всі вчителі та учні і студенти, присутні в храмі, сподобились причаститись святих Христових Таїн.

– Початок нового навчального року, - зазначив, зокрема, отець Петро, - це для кожного учня і вчителя - нова сторінка біографії, розпочата з чистого листа. Тому так важливо в цей час очиститись духовно, тим паче, що Успенський піст дуже сприяє цьому.

Батюшка закликав також черпати мудрість із Закону Божого та інших духовних джерел і подарував кожному іконки Спасителя.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Богослужіння з нагоди 1 вересня у Попільні