БОГОСЛУЖІННЯ У СВЯТО-ТРОЇЦЬКОМУ ХРАМІ СМТ. ЛЮБАР

10.08.2022

9 серпня 2022 року, у день пам’яті великомученика і целителя Пантелеімона, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, звершив святкову Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі смт. Любар.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: секретар Житомирської єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, благочинний Любарського округу протоієрей Миколай Шапіренко, клірики єпархії та гості у священному сані.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за мир в Україні.

Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

Наприкінці, Владика Никодим звернувся до протоієрея Миколая Шапіренко з вітальним словом, вручив подарунок з нагоди 50-річчя та закликав на усіх Боже благословіння.