Богослужіння архієрейським чином у передпостову поминальну суботу.

18.02.2017

18 лютого 2017 року, у православних храмах звершуються заупокійні літургії та великі поминальні Панахиди. Вірні за молитвою згадують своїх рідних та близьких, що відійшли у вічність, а Церква водночас молиться за всіх від віку спочилих християн.

Заупокійна Священна літургія відбулась і у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Богослужіння у співслужінні духовенства храму очолив правлячий архієрей, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Під час літургії були піднесенні молитви за мир, а також заупокійні прохання за воїнів та всіх спочилих православних християн.

Літургія завершилась великою соборною Панахидою.

Архієпископ Никодим у своїму слові зазначив важливість щирої молитви за тих, хто відійшов у вічність, адже через молитву наші спочилі рідні і близькі отримують радість та зближення із Богом.

Богослужіння архієрейським чином у передпостову поминальну суботу.