Благословення дітей із обмеженими фізичними можливостями на літній відпочинок

02.06.2013

Першого червня, у Міжнародний День захисту дітей, благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков звершив молебень і благословив на відпочинок та оздоровлення вихованців Центру ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик».

За доброю традицією юні підопічні закладу та їхні батьки починають улюблене дитяче свято зі спільної молитви. Щороку вони приходять до храму, де звершується молебень на літній відпочинок й оздоровлення. І цього разу в перший день червня їх привітно зустрів благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков. Діти з особливими потребами, батьки та педагоги старанно молилися за Богослужінням, звертаючись до Господа із проханням дарувати здоров'я душі і тіла і дякуючи Всевишньому за Його любов та щедроти, за кожний день минулого навчального року. Цей час був сповнений різними подіями, серед яких, розповів вихованець «Промінчика» Володимир Яремчук, – спів колядок і щедрівок у Свято-Миколаївському соборі в день пам’яті Святителя Василія Великого, духовні бесіди та поїздки святими місцями. Директор Центру ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик», голова правління міськрайонної громадської організації «Реабілітація дітей-інвалідів» Тимофій Клим зазначає: «Храм є місцем набуття надії і сил, отримання молитовної допомоги й духовного окормлення для багатьох дітей та їх батьків. І поїздки святими місцями очищають душу, зміцнюють віру… Діти з трепетом схиляються перед святинями Почаївської Лаври, вони плачуть, побачивши чудотворні мироточиві ікони у селі Кіровці, що на Вінниччині….»

Після закінчення молебню отець благочинний благословив кожну дитину, кожного батька: «Нехай Господь укріпляє ваші сили, нехай зцілює і дає міцність душевну та тілесну. Терпіння вам і Божої помочі! Нехай благословить вас Господь!»

«Слово Боже дарує втіху і розраду, – говорять вихованець «Промінчика» Аркадій Черниш та його бабуся Вікторія Янкова, – Ми віримо, що Господь допоможе нам...»

Сповнені почуття щирої вдячності Галина Янковенко та її онук Іван: «Велике спасибі центру «Промінчик» та нашим священикам за духовну підтримку і розуміння».

Далі на дітей-інвалідів чекала чудова програма, підготовлена за підтримки міської влади. В одному з освітніх закладів Бердичева з ними зустрілися юні артисти Центру позашкільної освіти імені О. Разумкова та вихованці зразкової циркової студії «Жанр» ЗОШ № 5, щоби привітати своїх друзів зі святом та подарувати гарний настрій.

Нехай Господь охороняє всіх їх на життєвих дорогах

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Благословення дітей із обмеженими фізичними можливостями на літній відпочинок.