Благодійний вечір Різдвяних колядок пройшов у Свято-Покровському храмі с. Никонівки

10.01.2022

У радісні дні Різдва Христового у храмах прославляють Новонароджене Богонемовля Христа. У селі Никонівці пройшов благодійний вечір колядок. У Свято-Покровському храмі лунали Різдвяні піснеспіви…

Дев’ятого січня, у Неділю після Різдва Христового та в день пам’яті святого апостола первомученика і архідиякона Стефана, після звершення Божественної Літургії настоятель Свято-Покровського храму с. Никонівки протоієрей Іоанн Попадич привітав паству зі світлими Різдвяними днями.

За словами святих отців, у свято Різдва Христового Свята Церква являє нам головну і найрадіснішу таємницю християнської віри – «таємницю любові, здатної в Богонемовляті побачити, дізнатися, полюбити Бога і стати даром нового життя». Наша віра, молитви та добрі справи – ось що є життєвим подвигом православної людини.

Про вічну Різдвяну радість співали церковний хор і творчий колектив місцевого Будинку культури у сільському храмі з понад сторічною історією. Колядники прославляли Народження Христа: «Небо і земля нині торжествують, Ангели, люди весело празднують!» І кожна Різдвяна пісня – це маленька розповідь про велику подію, яка принесла радісну звістку – Народився Спаситель світу.

Отець Іоанн подякував усім учасникам благодійного вечора колядок за спільну молитву та спів: «Нехай світло Різдвяних вогнів осяє кожну домівку любов'ю! Нехай Господь благословляє ваш шлях! Міцного здоров'я, миру та благоденства вам та вашим рідним. Христос Рождається! Славімо Його!»
Піднявши духовні очі до неба, ми можемо побачити сяючу Віфлеємську зірку, що вказує нам шлях, та почути ангельське славослів'я: «Слава в вышних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение».

Нехай у ці святкові дні у кожну оселю прийде радість і кожен відчує передчуття великого дива, як у ті дні, коли над світом зійшла Віфлеємська зірка…

Прес-служба Бердичівського благочиння.