Благочинний привітав жінок.

19.05.2013

19 травня, у третю неділю по Пасці, Свята Православна Церква вшановує святих жен-мироносиць і тайних учнів Христових праведних Іосифа Аримафейського та Никодима.

Під час богослужіння Церква ніби переносить нас на Голгофу до Хреста Господнього, з якого Іосиф і Никодим знімають Пречисте Тіло Христове і кладуть Його до гробу, а жінки-мироносиці, що прийшли намазати це тіло благовонними маслами, першими сподобляються побачити Воскреслого Господа.

Жінки-мироносиці – то приклад великої віри і любові до Христа. Кожна жінка загалом є мироносицею по життю – несе мир світу, своїй сім’ї, домашньому вогнищу. Вона народжує дітей, є опорою для чоловіка. Православна Церква возвеличує жінку-матір, тому, певно, саме цього дня Православна Церква вшановує всіх жінок і особливо матерів.

У суботу, 18 травня, у Свято-Миколаївському храмі селища Попільні відбулося вечірнє богослужіння, по закінченні якого настоятель цього храму, благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис привітав жінок, які були в храмі, побажав їм бути прикладом християнської любові, віри і надії та вручив квіти.

Прес-служба Попільнянського округу.

Благочинний привітав жінок.