Архієрейське богослужіння у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі м.Житомира.

05.02.2017

5 лютого 2017 року у Неділю про митаря та фарисея, у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі м.Житомира відбулась святкова Божественна літургія.

Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, арієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужили клірики собору: протоієрей Богдан Лядобрук, протоієрей Григорій Маркевич та ієрей Михаїл Борканін.

Під час літургії духовенство та вірні разом молились за подолання війни та здобуття миру для українського народу.

Владика Никодим привітав богомольців із першою підготовчою неділею до Великого посту та закликав на усіх благословіння Господнє.