Архієрейська літургія у Свято-Поковському храмі с. Калинівка!

12.08.2018

11 серпня 2018 року, в день пам'яті народження святого святителя Миколая, Мір-Лікійського чудотворця, у Свято-Покровському храмі селища Калинівка відбулась урочиста і знакова подія - візит правлячого архієрея, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського.

На візит Владики місцеві жителі уже давно очікували, а тому гарно готувались. Дорогого гостя зустрічали дітки вбрані в українські одежі із короваєм та квітами. У самому храмі настоятель, ієрей Олександр Хрестюк запросив архіпастиря до молитви.

Митрополиту Никодиму співслужив благочинний Житомирського району протоієрей Димитрій Новіцький та священики, які прибули на спільну молитву. Архіпастирський візит зібрав у храмі молодь, діток та чимало гостей.

Після завершення літургії Його Високопреосвященство очолив короткий молебінь та окропив вірних святою водою. Владика подякував присутнім за спільну молитву та привітав усіх зі святом.

У свою чергу настоятель парафії, отець Олександр, висловив слова синівської подяки митрополиту Никодиму.