Архієпископ Никодим звершив дияконську хіротонію під час Божественної літургії у Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

23.07.2016

23 липня 2016 року, в день пам'яті святого преподобного Антонія Києво-Печерського, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святу Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира. Владиці співслужили священики собору.

Під час богослужіння Його Високопреосвященство звершив дияконську хіротонію. Рукоположеному диякону Владика побажав твердості віри, ревності та духовної наснаги у проходженні служіння.

Також архієпископ Никодим очолив панахиду, під якої помолився за упокій своєї матері, раби Божої Віри, котра відійшла у вічність шість років назад.