Архієпископ Никодим звершив Божественну літургію у кафедральному соборі м. Житомира.

16.10.2016

16 жовтня 2016 року,у Неділю 17-ту після свята Трійці, у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась святкова воскресна Божественна літургія.

Богослужіння у співслужінні духовенства храму очолив керуючий архієрей, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Під час богослужіння духовенство та вірні піднесли молитви за мир та спокій в Україні.

Чимало вірних, а зокрема діточок, після завершення головної частини Євхаристії причастились святих Христових Таїн.

Насамкінець Владика привітав мирян із недільним днем та промовив слово проповіді.