Архієпископ Никодим взяв участь в освяченні нового храму на честь св. Кирила та Мефодія у м.Нововолинськ!

25.09.2016

25 вересня 2016 року, у неділю перед Воздвиженням Чесного і Животворящого Хреста Господнього, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим у ході свого візиту на Волинь взяв участь в святковому освяченні величного храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія у м. Нововолинськ (Волинська обл.). Після цього в новоосвяченому храмі відбулась свята Божественна літургія.

Богослужіння очолив Високопреосвященніший Симеон, митрополит Вінницький і Барський. Окрім Владики Никодима Вінницькому архіпастирю співслужили: архієпископ Бучанський Пантелеймон, архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, єпископ Бородянський Варсонофій, благочинний Нововолинського округу та настоятель храму прот. Олександр Горевич, духовенство благочиння та запрошені священики.

Свята Євхаристія та подія освячення зібрала чимало прихожан та гостей містечка. Під час літургії були піднесенні сугубі прохання за мир в Україні.

Після завершення молитви у храмі архієреї, духовенство та вірні звершили урочистий хресний хід. Закінчилось свято привітаннями від Преосвященних архіпастирів.

Архієпископ Никодим взяв участь в освяченні нового храму на честь св. Кирила та Мефодія у м.Нововолинську!