Архієпископ Никодим відвідує Волинь!

07.02.2015

6 лютого 2014 року, арієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим розпочав свій візит до Володимир-Волинської єпархії. Ввечері цього ж дня Владика очолив святкову Всенічну у головному храмі єпархії - древньому Свято-Успенському кафедральному соборі.

Наступного дня, вранці, Житомирський архіпастир взяв участь в урочистій Божественній літургії. Євхаристичне єднання очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. Владики зібралися разом, аби молитовно вшанувати святого священномученика Володимира (Київського митрополита) та привітати керуючого Володимир-Волинською єпархією, архієпискорпа Володимира із Днем Ангела.

На святкову молитву зібралося доволі багато вірян та священства із різних єпархій. На завершення літургії митрополит Симеон привітав Владику Володимира із нарочитим Днем, побажав милості у Бога, усіх земних і небесних щедрот та святого заступництва великого угодника Христового, святого священномученика Володимира.

Архієпископ Никодим власне від себе і від усієї Житомирської пастви також привітав іменинника із Днем небесного хранителя.

Архієпископ Никодим відвідує Волинь!