Архієпископ Никодим відвідав Коростишівське благочиння!

25.10.2016

24 жовтня 2016 року, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архієрейським візитом відвідав Коростишівське благочиння Житомирської єпархії. Владика очолив святу Божественну літургію у Свято-Благовіщенському соборі міста.

Його Високопреосвященству співслужили: архієпископ Городницький Олександр, благочинний Коростишівського району архім. Яків (Шумов), духовенство Коростишівського благочиння та інші.

Особливі молитви за богослужінням були піднесенні за настоятеля і благочинного, котрий в цей день молитовно відзначає свій День народження.

Наприкінці літургії архієпископ Никодим привітав іменинника із святом, побажав миру і спасіння душі, крепості та духовної досконалості.

Також у цей день Владика освятив поклонний Хрест, на якому накарбована молитва за мир в Україні.

Архієпископ Никодим відвідав Коростишівське благочиння!