Архієпископ Никодим відвідав Баранівське благочиння.

19.11.2016

19 листопада 2016 року, у суботу 22-ї седмиці після свята Трійці, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архіпастирським візитом відвідав Баранівське благочиння Житомирської єпархії. Владика очолив святкову Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого у селищі Заремля, в місцевому храмі на честь Покрови Пресвятої Богородиці.

У цей святковий день мешканці села відзначали урочисту та бажану дату - 2 роки від освячення престолу і храму цілком архієрейським чином.

Прихожани церкви зустрічали Владику простягаючи долоні під благословіння, дітки розповіли вітальні вірші, вручили за традицією квіти та коровай. У самому ж храмі архієрея зустрічали священики благочиння та настоятель храму прот. Віктор Масло. Розпочалась свята літургія.

Єдинодушно та сердечно духовенство та віряни піднесли свої молитви за подолання війни в україні та здобуття миру і спокою.

Після богослужіння архієпископ Никодим проголосив проповідь, в якій згадав подію двухрічної давності звершену у цьому храмі, закликав прихожан любити Бога і свій храм, відкидаючи земні турботи знаходити час для відвідування церкви та спільної молитви.

Архієпископ Никодим відвідав Баранівське благочиння.