Архіпастирський візит у Коростишів: пасхальне богослужіння у Свято-Благовіщенському соборі

08.05.2024

8 травня 2024 року, у світлу середу, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Благовіщенському соборі м. Коростишів.

Високопреосвященнішому владиці співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, благочинний Житомирського міського округу протоієрей Віктор Голубовський, благочинний Коростишівського округу протоієрей Діонісій Грицаюк та духовенство благочиння.

Наприкінці богослужіння був звершений пасхальний хресний хід, після якого архієрей звернувся з архіпастирським словом до присутніх.

Також Владика привітав благочиного Коростишевського округу, протоієрея Діонісія Грицаюка, з Днем народження.

Пресслужба Житомирської єпархії УПЦ.