Архіпастир очолив Божественну літургію у Свято-Георгіївському храмі смт.Черняхів!

20.05.2017

20 травня 2017 року, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Черняхівське благочиння та очолив святкову Божественну літургію у Свято-Георгіївському храмі смт. Черняхів. Його Високопреосвященство на паперті храму радісно зустріли дітки, піднесли квіти і коровай.

Після урочистої зустрічі, вхідних молитов та облачення на кафедрі розпочалась свята літургія. За богослужінням Владиці співслужили: секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков), намісник Спасо-Преображенського Тригірського монастиря архім. Галактіон (Корінчук), благочинний Черняхівського району архім. Климент (Пінчук), благочинний Коростишівського району архім. Яків (Шумов), благочинний Пулинського району прот. Василій Волосянський, духовенство Черняхівського благочиння та інші.

В цей день на Божественну молитву у храмі зібрались вірні та духовенство аби привітати настоятеля парафії та благочинного архімандрита Климента (Пінчук) із особливим святом -
20-річчям від священицької хіротонії. Подячні молитви до Бога на богослужінні були піднесенні за ювіляра.

Наприкінці літургії архієпископ Никодим привітав отця Климента із визначним святом, побажав щоб Всемилостивий Христос духовно скріпляв та дав можливість у міцності ще багато років проходити свій земний шлях у молитовному єднанні із Творцем.