Архіпастирський візит у Попільнянське благочиння

07.12.2013

7 грудня 2013 року, у день пам'яті угодниці Божої, святої великомучениці Катерини, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із святительським візитом відвідав Попільнянське благочиння та звершив Божественну Євхаристію у храмі на честь святого апостола Іоанна Богослова, що в Голуб'ятині.

Владику привітно зустрічали прихожани прафії, встелили доріжку, піднесли коровай і вручили квіти, а дітки привітали архіпастиря чудовими віршиками, за що отримали святительське благословіння та іконочки.

Після урочистої зустрічі та облачення на кафедрі, архієпископ Никодим очолив святу Божественну літургію. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Попільнянського району прот. Петро Лис, настоятель церкви прот. Андрій Гороцюк та священство благочиння. Передувала богослужінню загальна сповідь духовенства району, котру провів духівник - ієрей Олексій Бусько

Під час малого входу, за усердні труди на благо святої Церкви, з нагоди 1025-річчя Хрещення Русі, до свята Різдва Христового ряд духовенства Попільнянського благочиння було нагороджено церковними нагородами.

Насамкінець богослужіння архіпастир виголосив настановчу проповідь, привітав усіх зі святом, духовенство привітав із високими нагородами. Своє подячне слово до Владики виголосив також настоятель парафії, прот. Андрій Гороцюк та благочинний - прот. Петро Лис.

Архіпастирський візит у Попільнянське благочиння